Клопи в гуртожитку! sos

Тема у розділі 'Вінницькі розмови', створена користувачем Ceasar, 16 лют 2016.

 1. Ceasar

  Ceasar Новий учасник

  Виникла така ситуація: в гуртожитку на Блока 30 розвелось дуже багато клопів, всі мешканці покусані до крові, спати неможливо. І адміністрація не приймає ніяких мір. Що робити, куди звертатися? Допоможіть, підкажіть, будь ласка.
   
 2. AmorVL

  AmorVL Новий учасник

  У першу чергу зверніться із колективною заявою до Адміністрації університету (якась канцелярія або деканат факультету, який відповідає за поселення в даний гуртожиток), причому заяву напишіть у двох екземплярах, щоб на вашій копії вам поставили дату прийому та реєстраційний номер (або можна й один екземпляр, який при вас приймуть, поставлять відповідні відмітки - дату прийому та реєстраційний номер - та одразу зроблять ксерокопію). Можна ще й попросити написати час прийому, а то скажуть потім, що принесли пізно ввечері, а не зранку тощо...
  Також можна піти більш радикальним шляхом - написати звернення на сайті Вінницької міської ради у розділі звернення громадян - http://www.vmr.gov.ua/Lists/Officials/Default.aspx (у списку посадових осіб знайдіть особу відповідного департаменту). Ще можна також написати в санстанцію та сходити у Вінтеру (на площі Театральній), але все ж я б спочатку радив йти до вашої Адміністрації, оскільки вам там ще жити і навчатися, то як одразу повз них підете далі вгору, то потім на навчанні точно будуть відігруватися на вас, а при найменшій нагоді взагалі будуть намагатися виселити з гуртожитку або не поселять на наступний рік.
   
 3. sum42

  sum42 Новий учасник

  в администрацию, потом в службу по травле насекомых. и сохраните чек (акт) о выполненых работах
   
 4. GeoRgii

  GeoRgii Учасник форуму

  Администрация ведь не реагирует, написали же..
   
 5. Anjet

  Anjet Новачок

  жах! дзвоніть в санстанцію, вони мають відреагувати. Самому їх не витравити.
   
 6. Лилиандр

  Лилиандр Частий гість

  Просто ужас... Спросите в специализированных магазинах средства для борьбы! Обязательно должны что-то подсказать, потому что это непорядок совсем...
   
 7. Anjet

  Anjet Новачок

  на жаль, звичайні засоби не дуже ефективні, бо клопи ховаються вдень. Тому треба тільки комплексні заходи.
   
 8. shkodnaya

  shkodnaya Новачок

  я бі тоже в сан станцию звонила, у нас в соседнем доме крысы бегают....брррр
   
 9. Luci

  Luci Учасник дискусій

  Дихлофос вам в помошь.
   
 10. Сати Безсонова

  Сати Безсонова Учасник дискусій

  Це така гидота! Від неї так просто не позбавитись. Треба викликати санепідемстанцію, або самостійно травити дихлофосом, та прасувати те місце де спиш, кожного дня. Та потрібно перевірити всі місця в кімнаті.
   
 11. vetacheh

  vetacheh Частий гість

  А администрицию не кусают? Они же на работе по 9-ть часов проводят...
   
 12. Сати Безсонова

  Сати Безсонова Учасник дискусій

  Клопи активні тільки з 3 ночі до 7-ї ранку. Коли людина міцно спить. Адміністрація не відчує на собі цей жах, доки не переночує.
   

Поділитися цією сторінкою